Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Znalezionych wyników: 2
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Budowa ula.
Kazik

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 134317

PostForum: Ule   Wysłany: 2006-11-09, 20:50   Temat: Budowa ula.
Według mnie, najbardziej ekologiczne a tym samym najzdrowsze są ule z desek liściastych /lipa , topola / wyściełane pomiędzy ściankami sieczką z miękkiej , a tym samym najbardziej chłonącej wilgoć słomy owsianej. Z pozyskaniem drewna topolowego naprawdę nie ma problemów, proszę popatrzeć ile jeszcze zalega przy drogach pościnanych a nie uprzątniętych gróbych drzew. Z zakupem też nie będzie kłopotu, sam niedawno kupiłem i pociąłem na deski o gróbości 12 mm do wewnątrz, a na zewnątrz 25mm. Po zheblowaniu odejdzie 2 mm., ważne- deski przed obróbką muszą dobrze przeschnąć.
  Temat: Jak lub gdzie nabyć miesiecznik?
Kazik

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 29275

PostForum: Do i od Redakcji   Wysłany: 2006-11-09, 20:15   Temat: Jak lub gdzie nabyć miesiecznik?
Szukam stron WWW aby zamówić prenumeratę miesięcznika Pszczelarstwo , telefonicznie jak narazie jest to niemożliwe. Dzwoniłem pod numer tel. w Warszawie 8265031 i nie dodzwoniłem się. Jak wyzdrowieję / grypka / to pomaszeruję jak dawniej na pocztę.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group