Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Znaleziono 1 wynik
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomoc
piekny

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1375

PostForum: Przepisy, prawo, dyrektywy   Wysłany: 2017-08-18, 11:57   Temat: Pomoc
Witam,

Zwracam się do Szanownego Grona Pszczelarzy o pomoc.

Jestem studentem i piszę pracę dyplomową na temat systemu HACCP, tzn. korzyści, kosztów, problemów prawnych i technicznych jego wdrożenia i utrzymania w przedsiębiorstwach pasiecznych. Temat oparty o analizę danych ankietowych.

Problemem jest jednak to, że opiekun pracy zaznaczył, że jako załącznik do pracy powinienen dodać jakąś przykładową księgę HACCP pasieki. Niestety takich w internecie nie znajdę, mimo, że z anglojęzyczną nie miałem problemów. Tłumaczenie trochę jest dla mnie problemowe (sporo słów branżowych), więc jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o kontakt kogoś, któ mógłby mi takie opracowanie ma dla swojej pasieki i gotów jest je użyczyć (w pracy mogę przedstawić księgę anonimowo/z danymi firmy wedle życzenia). Szczegóły możemy omówić emailowo/telefonicznie.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

email: pomocnaukowa@tutamail.com
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group