Jak zabić hodowle - ul ??

Moderator: krzysglo

pizmako
Obserwator
Obserwator

Jak zabić hodowle - ul ??

Post autor: pizmako »

Znajomy debil zza płota kupił sobie pszczoły amerykańskie, gryza jak sam sku... . Zwracam sie do was jak to gowno zabic, mam male dzieci a one gryza jak opetane - moze podpalic ul, tylko czy wtedy sie ich nie rozwscieczy .. a moze da sie je zamknac w tych ulach zeby nie wylecialy ... nie wiem poradzcie cos bo to jest horror.

polok

Post autor: polok »

mam do ciebie rade kolego powinnienies udac sie do psychiatry ale szybko bo moze byc za puzno dla twojej chorej glowy

melcia
Obserwator
Obserwator

Post autor: melcia »

polok sam udaj sie do psychiatry!!!Pszczoły sa okropne i nienawidze ich brrrrr :/ i sama szukam sposobu jak je zniszczyc, bo zagnieździly mi sie na działce w ziemi koszmar!!!Leje wodą, zasyspuje piachem, ale nic!!!:(Moze ktos zna jakies sposoby??!!!ratujcie!!!!!!

wojtekchyba
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: wojtekchyba »

witam
Melcia co do ciebie to proponuje ci dość nie humanitarny sposób albo rozpal nad nimi ognisko lub polej benzyna i podpal opalą im się skrzydełka i będzie po sprawie.

Pizmako jeżeli zamkniesz ul to ten twój znajomy i tak otworzy im wlotki i proponuje się jakoś dogadać.

greek
Obserwator
Obserwator

Post autor: greek »

Jeśli pszczoły sasiada mają tendencję do pożądlenia to są dwa rozwiązania:
-dogadanie się z gościem
-zgłosić o fakcie do odpowiedniego Urzędu (pewnie połozenie jego pasieki nie spełnia okreslonych norm)

Z tego co wiem to pszczoły nie robia gniazd w ziemi!
Pewnie to są OSY lub TRZMILE a to juz jest ogromna różnica...
Wiele osób naogladało sie Pszczółki Maji i wszystko co bzyczy to, dla nich pszczoły.
To tak jakby pomylić Kota z Psem!!!!!

pozdrawiam
:wink:

Apiwil
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Apiwil »

Pszczół nie wolno zabijac są takie piękne pracowite i do tego bezbronne wobeć ludzi no może czasami tam jakaś użądli ale co to jest w stosunku do zalania ich benzyna jak sie im skrzydelka opala ty WOJTEKCHYBA chcesz być pszczelarzem? jak radzisz drugim zeby je unieszkodliwić do psychiarty z tym sadystą!!!!.
Chłopczyk i pszczoła
Chłopczyk:
Idź precz, szkaradna pszczoło,
Pamiętam, jak boleśnie uciełaś, mnie w czoło
Pszczoła:
Lecz niechaj też na miodek panicz wspomniec raczy,
A może pszczółce przebaczy.

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Mam pytanie do WOJTEKCHYBA czy ty kochasz pszczoły bo kak nie kochasz to nie bendzie z ciebie pszczelarz. Najpierw trzeba miec pszczoły pokochać i nie pisać takich bzdur. pszczoła miodna nie żyje w ziemi tylko osa a osa jest żółta mily_marian

karolina6691
Obserwator
Obserwator

Post autor: karolina6691 »

miły panie,my te owady kochamy,a ty chcesz aby dać ci radę,jak je zlikwidowac. Jezeli pan postępuje z sąsiadami tak jak chce z pszczołami to im wspólczuję. Nasza pasieka istnieje od 1966 roku 55 uli,stacjonowała w różnych miejscach i na pewno by jej już nie było jak by było więcej ludzi pańskiego pokroju.Wystarczy ludzka rozmowa z sąsiadem

pszczelarz51
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: pszczelarz51 »

To co przeczytałem u kilku przedmówców napawa mnie wstrętem do ludzi waszego pokroju.Najpierw zapoznajcie się z obowiązującymi przepisami a potem próbujcie zaradzić zaistniałej sytuacji. Jeżeli ktoś pisze że sąsiad kupił sobie" amerykańskie pszczoły" to świadczy że tak naprawdę nie zna problemu pszczelarstwa tylko ma konflikt z sąsiadem. Moja mała pasieka stoi przez płotek (nie płot) obok działki sasiada i nie ma problemu pożądleń, ale nie ma również problemów innego typu. Chcę zwrócić uwagę piszącym oraz Administratorowi że niektóre teksty są jawnym podżeganiem do kłótni międzysąsiedzkiej i jako takie nie powinny się ukazać na forum ludzi, którzy kochają przyrodę. Proponuję poszukajcie sobie inneanansy i tamwypisujcie bzdety o niszczeniu przyrody i konfliktach z sąsiadami. Życzeń nie składam .

SKapiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: SKapiko »

Są inne sposoby wybrnięcia z tej sytuacji a pszczół zabijać nie wolno starsi pszczelarze wiedzą dlaczego. Tak od siebie likwidować rodzinę pszczelą można tylko chorą, zdrowych pszczół truć nie radzę.
Ciekawość to porad i błędów matka
Gwiazda nadziei gaśnie ostatnia
Pozdrawiam brać pszczelarską SKapiko

Zablokowany