Opalarka elektrycznz do dezynfekcji

Moderator: krzysglo

Orzech
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Orzech »

Proponowałbym nie kupowałbum opalarki Einhell. Jest to masowa produkcja głównie na potrzeby marketów budowlanych a produkowane w Chinach dla posredników z Niemiec. Praktycznie brak jest serwisu a markety w ramach gwarancji wymieniają je na nowe lub zwracają pieniądze. Jedyną gwarancją są paragony które po pól roku są nieczytelne i nie można ich reklamować. Niestety dobra firma kosztuje ale za pieniądze otrzymujemy produkt dobrej jakości. Proponuję opalarki firmy Bosch lub Skil i wcale nie takie drogie.

[ Dodano: 2007-01-09, 21:26 ]
W poprzednim poscie popełniłem błąd literowy Przepraszam!!!

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Orzech pisze:Proponowałbym nie kupowanie opalarki Einhell. Jest to masowa produkcja głównie na potrzeby marketów budowlanych a produkowane w Chinach dla posredników z Niemiec. Praktycznie brak jest serwisu a markety w ramach gwarancji wymieniają je na nowe lub zwracają pieniądze. Jedyną gwarancją są paragony które po pól roku są nieczytelne i nie można ich reklamować. Niestety dobra firma kosztuje ale za pieniądze otrzymujemy produkt dobrej jakości. Proponuję opalarki firmy Bosch lub Skil i wcale nie takie drogie.

[ Dodano: 2007-01-09, 21:26 ]
W poprzednim poscie popełniłem błąd literowy Przepraszam!!!
Nie potrafie rzetelnie ustosunkować sie do stwierdzeń Kolegi. Nie wiem jak długo będzie mi służyła zakupiona 3 dni temu opalarka. Ja ją kupowałem nie w supermarkecie lecz w sklepie specjalistycznym, gdzie były aż trzy rodzaje opalarek, w tym też i firmy Bosch.Do zakupu tej opalarki namówił mnie sprzedawca, od którego otrzymałem nie tylko paragon ale również opieczętowaną kartę gwarancyjną z gwarancją na okres 2 lat.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Matwiej_789
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Matwiej_789 »

Wiesiek W pisze:A u mnie opala się źle. To znaczy ściany opalają się ładnie ale w rogu to już nie. Natomiast cienkim płomieniem palnika tam też się można dostać
Myśle że palnikiem lepiej i dokładniej sie opali ule czy ramki i wyniesie to mniej niz kupna rożnych opalarek.Palnik jest łatwy w przenoszeniu a nabicie jej kosztuje grosze i starcza na dość długo:))

Awatar użytkownika
haker_2015
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Kontakt:

opalarka

Post autor: haker_2015 »

każda forma opalarki wydaje mi się sensowana ze wzgledu na fakt, że kazdy z nas dopasowauje konieczność krzystania ztakiego czy takiego powodu z różnych modeli. Ja akuratnie wykorztystałem butlę turystyczną z palnikiem do lutowania instalacji miedzianych i jest dobrze. Więc niech każdemu służy to co ma, :)

henrmiko
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: henrmiko »

Chyba bardziej przydatna, szczególnie w pasiekach wędrownych jest opalarka na gaz propan butan, którego małe butle można łatwo przemieszczać a odpowiednie palniki też są łatwo dostępne.
Z pszczelarskim pozdrowieniem - Henryk!

Zablokowany