Zagrożenia ze strony ludzi władzy

Moderator: krzysglo

avico

Zagrożenia ze strony ludzi władzy

Post autor: avico »

Ten i inne teksty z tej strony mogą dać wiele do myślenia

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/walka ... j-zywnosci

Awatar użytkownika
adriannos
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: adriannos »

W krótce do toalety własnej nie będzie można iść bez uiszczenia opłaty, a za zrobienie kupy pod krzaczkiem w lesie podczas zbierania grzybów, bo komuś "się zachciało", delikwent trafi do więzienia. A tak. Zapomniałem. Za kanalizację już się płaci słono.
„Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy.” (Syr 11, 3)

basko
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: basko »

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 56139.html

jest spoko, nie ma powodu do narzekań :694:

Fred1
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Fred1 »

Aviko-dlaczego ty jesteś jakiś ordynardy,przecież taki Bóg nad milionami galaktyk nie może panować

avico

Aviko-dlaczego ty jesteś jakiś ordynardy,przecież taki Bóg nad milionami galaktyk nie może panować
Nie rozumiem, co masz na myśli.
Rozwiń swój wpis.

atlantum
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: atlantum »

"Władza działa dbając jedynie o swoje interesy, które nie zawsze są zgodne z dobrem państwa". Platon, Państwo Wypisz wymaluj aktualną sytuację w kraju.

basko
Nieśmiały
Nieśmiały

Aktualna sytuacja w kraju, wygląda tak, że nic nikomu nie sprzedaż, jak nie zarejestrujesz, zgłosisz, nie spełnisz warunków i norm. To się u nas zowie wolnym rynkiem, a pieczę trzyma ministerstwo gospodarki. Ministerstwa pozostałe analogicznie i się okazuje, że ciężko pracujemy na utrzymanie aparatu władzy, który nas za naszą pracę ciągle karci podatkami i wszelkiego rodzaju daninami, co więcej, przewiduje deficyt budżetowy i na tej podstawie zapożycza się na nasze konto. Przecież to jest jakaś paranoja, obudźmy się w końcu, zanim zabiorą nam resztki swobód obywatelskich.

avico

Przepraszam, że pytam, ale jak każdy z nas głosował w 1989 r?

Komuna była zła, miały zamiast liści na drzewach być $$$$$ miało być wspaniale i cudownie. Miała być demokracja i poszanowanie prywatności.

- Miało być. Nawet miał być socjalizm z ludzką twarzą.

Pewnego prominenta przywieziono motorówką Marynarki Wojennej na strajk, choć zapewniał, że był skoczkiem przez mur.
Dalej było tylko gorzej.

Na kogo głosowaliście?

Jeżeli wybraliście tak, a nie inaczej, to teraz jak was pier***ą, to nie wierzgajcie, bo to był wasz wybór przy urnie.

Przepraszam,za wulgaryzmy i politykę, ale taka jest prawda.

Skoro to był nasz wybór. Mój też, choć nie wierzyłem za bardzo w obietnice, ale wyboru nie było. Teraz też wyboru nie ma. Możemy wybrać między syfem, a rzeżączką.

basko
Nieśmiały
Nieśmiały

avico, to jak wybierałeś, to niechaj Cię pier..... :708:

w czasie, o którym wspominasz, to jeszcze za mały berbeć byłem, żeby głosować :713:
avico pisze: Teraz też wyboru nie ma.

zawsze jest wybór i możliwość zmian, taplamy się w tym samym gównie, co przed '89, jeżeli kraj jest nasz, a nam się nie podoba obecna sytuacja, to chyba czas hołotę będącą przy korycie od czasu "przemian"pogonić :693:

avico

Tylko nie ja wierzgam i nie mnie przeszkadza. Jeżeli kiedyś byłeś berbeciem, to obecnie dorosłeś do biernego prawa wyborczego i daj się wybrać. Pokaż co potrafisz i zrealizuj swoje słowa.

Gadać i narzekać potrafi każdy. Ja już jestem na to za stary i tak naprawdę utraciłem zainteresowanie wprowadzaniem zmian. Nawet w PZP, z którego się wypisałem.
Niech młodzi oprócz narzekania pokażą, że coś potrafią i mogą.

basko
Nieśmiały
Nieśmiały

avico pisze: dorosłeś do biernego prawa wyborczego i daj się wybrać
sajens fikszyn :694: gdyby obecny rząd dotrzymał słowa i zmienił ordynację wyborczą, może bym miał szansę, teraz można pomarzyć
avico pisze:Gadać i narzekać potrafi każdy.
Niech młodzi oprócz narzekania pokażą, że coś potrafią i mogą.
jak na razie, młodzi spiepszają z kraju

avico

Wcześniej winnymi byli: sanacja, naziści, komuniści, a teraz obecna władza. Całe szczęście, że pozostała odwaga dla marzeń.

Tylko kto nami rządzi i kim jest ten obecny rząd. Zapewne są nimi kosmici.

Skoro lepiej uciec z kraju, to nie wypada na władzę narzekać, bo sami ją wybieramy spośród tych, którzy w kraju pozostali i chcą dać się wybierać.

Pozostali wola narzekać.

Rob
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Rob »

Obiecano nam kilka lat temu w zwycięskiej dla obecnie rządzących kampanii wyborczej parę rzeczy w tym jednomandatowe okręgi wyborcze proponuje zerknąć w link poniżej:

http://track123.aws.af.cm/zmiel123.php? ... ZW5pLnBsLw

i jeszcze taka uwaga...zamiast się wypłakiwać lepiej coś robić - coś zgodnego ze swoimi przekonaniami. Moim zdaniem ktoś kto czeka aż inni zrobią coś za niego nie ma prawa do narzekania.

atlantum
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: atlantum »

Polacy by zrozumieli kim są rządzący, muszą oni zaleźć im za skórę (Przykład LSD). Chociaż dziwuję się, że aferalność obecnej ekipy wzmacnia słupki sondażowe. Możliwe, że i ona podzieli los wspomnianego poprzednika, lecz nim się to stanie wiele krwi napsuje. Oby ta lekcja nie była stracona.

ODPOWIEDZ