www.polskiepasieki.pl

Moderator: krzysglo

brx
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

www.polskiepasieki.pl

Post autor: brx »

Witam wszystkich pszczelarzy!

Pomagam koledze w pasiece (i zakładam powoli swoją, hobbystyczną :), zobaczyłem ile to jest pracy i jak usłyszałem, ile płacą za miód w skupie to stwierdziłem, że muszę coś z tym zrobić - jakiś swój mały wkład dodać. W Europie i innych cywilizowanych krajach jest moda i duży popyt na lokalne produkty. I u nas powoli zaczyna być podobnie.

Stworzyłem więc stronę www.PolskiePasieki.pl, której celem jest promowanie lokalnie wytworzonego miodu.

Jest to katalog pasiek z podziałem na województwa.

Jeżeli masz pasiekę i chcesz by potencjalni klienci z Twojej okolicy mogli Cię łatwiej znaleźć - wejdź na stronę i sprawdź zakładkę "dla pszczelarza".

Zapraszam do odwiedzenia strony. Jeżeli maja Państwo jakieś pytania to proszę śmiało pisać.

Pozdrawiam,

Michał
www.polskiepasieki.pl
--------------------------------------------
www.PolskiePasieki.pl - najlepszy miód od Twojego lokalnego pszczelarza

birkut

Post autor: birkut »

no cóz juz na forum pasieki ambrozji jeden z pszczelarzy cos o tym napisał , 2 kto szuka miodu w internecie , chyba ze przypadkiem trafi na strone a i to za mało danych , bo reklamowac miód to nier tylko podanie adresu , z chin tez mogę w ten sposób sprzedawac, miod sprzedac to trzeba pokazac jego walory plusy i to w formie o wiele dostepniejszej anizeli na tej stronie bedzie , ja nie widze tego w tej formie

brx
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

mam problem z logowaniem do strony ambrozji, więc nie mogłem się do tego jeszcze odnieść. Zrobię to więc tutaj.

Strona ma na celu ułatwienie kontaktu klienta z pszczelarzem. Zrobiłem badania wokół siebie, i nawet Pan nie wie, ilu jest ludzi, którzy nie mają alternatywy jak kupowanie miodu w markecie. Dzieje się tak dlatego, że nie znają nikogo, kto sprzedaje miód.

Dzięki kontaktowi na tej stronie można taki kontakt złapać i umówić się z pszczelarzem. Przecież nie chodzi o sprzedaż przez internet. Ja chcę promować lokalne pszczelarstwo - lokalne, czyli takie, jakie jest w zasięgu niedzielnej wycieczki na wieś :)

A strona jest ciągle w budowie - umieściłem ją, gdyż podstawowe funkcjonalności działają. Ale będę nad nią dalej pracował.

Mam nadzieję, że chociaż cześci pszczelarskiej braci pomysł się spodoba.
Pozdrawiam

johny180
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: johny180 »

myśle ,że pomysł jest dobry

Awatar użytkownika
minikron
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: minikron »

Każda forma promocji jest dobra. Nieprawda, że w internecie mało ludzi szuka miodu. Zmienia się sposób robienia zakupów, ja sam często korzystam z internetu w celu zakupienia czegoś, sam też sprzedaję dużą część swojego miodu przez internet. Jest nas w małej miejscowości kilku dość dużych pszczelarzy i nie mielibyśmy szans na sprzedanie miodu na miejscu, po prostu "udusilibyśmy się" we własnym sosie :)

Strona jak na początek wygląda dobrze, daj tylko gwarancję, że pozostanie bezpłatna to zaraz wklepię tam swoje dane.
Pozdrawiam.
"Temu, kto je zna i kocha, lato bez pszczół wyda się smutne i tak niepełne, jak gdyby
nie wydało na świat ptaków, ani kwiatów"

brx
Obserwator
Obserwator
Kontakt:

Cieszę się, że pomysł się podoba :)

Promować lokalne pszczelarstwo trzeba. Tak jak napisałem wcześniej, z moich "badań" rynku wynika, że na taką stronę jest zapotrzebowanie.

Mam zamiar ja poważnie rozprowadzać, nie tylko w internecie, co ma spowodować duże zainteresowanie pasiekami w katalogu.

Mam nadzieję, że będzie na tyle pasiek, że wygeneruje się na tyle duży ruch, że koszty domeny i serwera zwrócą z reklam albo... będę musiał dopłacać :)

[ Dodano: 2014-03-29, 17:19 ]
Witam serdecznie!

Chciałbym wszystkich poinformować, że PolskiePasieki.pl przeszła reorganizację.

Teraz można zakładać pasiece profil, dodawać i uaktualniać zdjęcia i opisy. Stronka trochę ładniej wygląda i mam nadzieję, że będzie się też lepiej pozycjonować.

Wszystko to, aby przybliżyć jej czytelnikom polskie pasieki i ułatwić z nimi kontakt.

Zapraszam do odwiedzania i korzystania!

ODPOWIEDZ