Odszedł kolejny pszczelarz

Moderator: krzysglo

Gandalf
Nieśmiały
Nieśmiały
Kontakt:

Odszedł kolejny pszczelarz

Post autor: Gandalf »

Przekazuję smutną wiadomość o śmierci Pana Adama Malanowicza, Mistrza Pszczelarskiego, Członka Kieleckiego Związku Pszczelarzy. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł dzisiaj o 2 w nocy w wieku 62 lat. Był stałym Użytkownikiem na Forum Pasieki Michałów, gdzie licznie udzielał porad i pomagał od samego początku istnienia tego forum. Udzielał się pod nickiem "Malon". Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę o godz. 12 w Jego Rodzinnej miejscowości Raków (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie). Nastąpi wyprowadzenie ciała do kościoła pw. Świętej Trójcy przy ul. Kościelnej 5 z Jego Rodzinnego domu w Rakowie przy ul. Bardzkiej.

Proszę Członków ościennych kół pszczelarskich o zorganizowanie pocztów sztandarowych.

Cześć i Chwała Jego Pamięci!

Paweł Makulczak
www.pasiekapszczelarska.fora.pl

Bohtyn
Obserwator
Obserwator

Post autor: Bohtyn »

Witam i pozdrawiam.
Właśnie wróciłem z pogrzebu Przyjaciela,Kolegi Adama "Malona" i dopiero teraz dochodzi mi do świadomości że jego już nie ma i nie będzie,
że już nie napisze na tym Forum, że nie przyjdzie do mnie jak zawsze to robił.
Nie będę mógł już z nim " poczytać klasycznej lektury".
"Pszczelarze dla Ciebie Adamie na Twój pogrzeb w zimę się wyroili,
a Ty się nie zrywasz, nie stajesz między nimi, nie doradzasz,
już nie ma Ciebie między nimi, ale pamięć o Tobie pozostanie".
Wielkim i miłym zaskoczeniem było dla nas,że na pogrzebie zobaczyliśmy osoby z naszego Forum:
Teresę - "Myszka"
Stasia - "Birkut"
Władka - " Luzak123"
Piotraka - "Piotr F".
Był też Edziu Nowosielski ze Świętokrzyskiego Związku Pszczelarzy i inni, i Koledzy z Koła Kieleckiego.
Na pewno było jeszcze wielu,wielu pszczelarzy może i z tego forum, ale w takim tłumie ludzi,
którzy uczestniczyli w pogrzebie trudno było się spotkać i poznać.
Żałujemy,że nie dane było poznać nam kolegów z forum, którzy też byli:
Andrzeja - "Ander"
Piotra - "Gucio"
Proszę napisać jeżeli jeszcze ktoś był, a nie miałem okazji go spotkać i tutaj wymienić.
W imieniu swoim i Rodziny Adama dziękuję Wszystkim i Wam Koledzy,że uczestniczyliście w tej uroczystości.
Szczególne podziękowania dla Kolegów z Kieleckiego Koła Pszczelarzy, którzy tworzyli Poczet Sztandarowy.
Niech spoczywa w pokoju.
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Jego Rodziny.
Pozdrawiam -
Lubię ule warszawskie zwykłe

ODPOWIEDZ