Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2012-04-05, 09:52
Do Pana Administratora
Autor Wiadomość
pasieczna
Stukacz

Wysłany: 2012-04-05, 08:10   Do Pana Administratora

Szanowni Państwo, Szanowny Panie Michale,

z całym szacunkiem dla Pańskiej pracy Panie Michale jako administratora tego forum pozwalam sobie zauważyć, że:

1. forum "Pszczelarstwa" jest jedynym forum na globie ziemskim, które wprowadziło do swojego regulaminu - horrendalny wręcz - zakaz zamieszczania utworów poetyckich w temacie zgodnym z profilem forum. SERDECZNE GRATULACJE ZA POMYSŁ I ZA TZW. POJMOWANIE KULTURY INACZEJ!

2. usunięty utwór poetycki poświęcony Panu Stanisławowi Zbiegowi, całkowicie wpisuje się w tematykę zamieszczoną w tytule wątku oraz zawiera, krótką i zwięzłą rekapitulację życia Pana Stanisława Zbiega. Dlatego uważam, ze pomimo złamania jednego z punktów absurdalnego regulaminu - nie miał Pan żadnych podstaw do usuwania tego utworu.

3. Pomimo wielu próśb Szanownych Forowiczów o zamknięcie wątku pt. "Pan Stanisław Zbieg" admistrator forum "Pszczelarstwa" nie uczynił tego.

4. Pan Stanisław Zbieg jest nie tylko wspaniałym i doświadczonym pszczelarzem, lecz również bardzo wrażliwym człowiekiem, w związku z tym pragnąc uniknąć dalszej, tak przykrej dla Pana Stanisława dyskusji na Jego temat, świadomie złamałem ten punkt waszego regulaminu, z góry wiedząc jak Pan zareaguje Panie Michale.

Cóż, zgodnie z dobrymi obyczajami przyjętymi w cywilizowanym świecie, wypada mi Panu administratorowi podziękować za zamknięcie tego wątku, natomiast WSZYSTKIM PSZCZELARZOM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ WSZELKIEGO SZCZĘŚCIA PODCZAS ICH TRWANIA I PO NICH. TYMI ŻYCZENIAMI, RZECZ JASNA OBEJMUJĘ RÓWNIEŻ CAŁĄ REDAKCJĘ PSZCZELARSTWA I ADMINISTRATORA TEGO FORUM.

Wesołych Świąt

Maciej Winiarski

"pasieczna, pozwolę sobie przytoczyć fragment informacji umieszczonej na samej górze strony, której wydaje się Pan nie zauważać:
Cytat:
Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.

Proszę się do tej prośby zastosować lub podjąć inną decyzję, która nie będzie stała w sprzeczności z wolą Redakcji."

Michał

Administrator 
Administrator

Wysłany: 2012-04-05, 09:52   Re: Do Pana Administratora

pasieczna napisał/a:
1. forum "Pszczelarstwa" jest jedynym forum na globie ziemskim, które wprowadziło do swojego regulaminu - horrendalny wręcz - zakaz zamieszczania utworów poetyckich w temacie zgodnym z profilem forum. SERDECZNE GRATULACJE ZA POMYSŁ I ZA TZW. POJMOWANIE KULTURY INACZEJ!

Właściciel forum, w zasadzie jego reprezentant w osobie p. Wyzner ma prawo zarządzać swoją własnością wg swojego uznania. Pańskie próby zawłaszania tego miejsca na własny użytek są nieuprawnione. W sieci jest wiele miejsc gdzie może Pan zamieszczać poezję i nie jest nim to forum.

pasieczna napisał/a:
2. usunięty utwór poetycki poświęcony Panu Stanisławowi Zbiegowi, całkowicie wpisuje się w tematykę zamieszczoną w tytule wątku oraz zawiera, krótką i zwięzłą rekapitulację życia Pana Stanisława Zbiega. Dlatego uważam, ze pomimo złamania jednego z punktów absurdalnego regulaminu - nie miał Pan żadnych podstaw do usuwania tego utworu.

Cytując klasyka "po to są zasady żeby je łamać". Filozofia rodem z podstawówki. Nie akceptuje Pan regulaminu - nie ma Pan prawa pisać.

pasieczna napisał/a:
3. Pomimo wielu próśb Szanownych Forowiczów o zamknięcie wątku pt. "Pan Stanisław Zbieg" admistrator forum "Pszczelarstwa" nie uczynił tego.

No i? Jest wiele takich wątków w których się opluwaliście i nie zauważyłem tego. Nie czytam wszystkich postów.

pasieczna napisał/a:
Pan Stanisław Zbieg jest nie tylko wspaniałym i doświadczonym pszczelarzem, lecz również bardzo wrażliwym człowiekiem, w związku z tym pragnąc uniknąć dalszych, obscenicznych wpisów na Jego temat, świadomie złamałem ten punkt waszego regulaminu, z góry wiedząc jak Pan zareaguje Panie Michale.

Co do p. Stanisława to się z Panem zgadzam i nigdy nie twierdziłem inaczej. Nie wiem w jaki sposób chciał Pan uniknąć "obscenicznych wpisów" łamiąc regulamin. Lepiej było by milczeć.

pasieczna napisał/a:
Cóż, zgodnie z dobrymi obyczajami przyjętymi w cywilizowanym świecie, wypada mi Panu administratorowi podziękować za zamknięcie tego wątku, natomiast WSZYSTKIM PSZCZELARZOM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ WSZELKIEGO SZCZĘŚCIA PODCZAS ICH TRWANIA I PO NICH

A ja zgodnie z dobrym obyczajem życzę Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim, informatykom też.

pasieczna napisał/a:
Szanowny Panie Michale - ja podpisuję się z imienia i nazwiska i byłoby mi bardzo milo gdyby Pan o tym pamiętał i nie pisywał do jakiegoś nicka "pasieczna".

Sam Pan sobie wybrał taki pseudonim, a wg ogólnie przyjętych zasad na forach zwracamy się do siebie po pseudonimie.

Za celowe łamanie regulaminu i jego negowanie funduję Panu odpoczynek od pisania tutaj. Wątek zamykam. Jeśli nadal zamierza Pan dyskutować to na PW.

Michał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi