Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypalarka do znaczenia uli i ramek
Autor Wiadomość
minikron 
Senior Stukacz
trzymacz z ambicjami

Wysłany: 2014-01-20, 22:31   Wypalarka do znaczenia uli i ramek

Miałem już tę nieprzyjemność, że ktoś "przytulił" moje ule, zdarzyło się też, ze nowego właściciela znalazły same ramki z miodem wrzosowym, dlatego od jakiegoś czasu szukałem sposobu na trwałe oznaczenie uli i ramek.
Marzyła mi się wypalarka, ale odstraszał mnie koszt grawerowania. Najtańsze oferty firmowe to min 200 zł, po znajomości, bez faktury 130 zł. Chciałem dość duzy stempel, żeby zmieściło sie nazwisko, rozmiar ok 2/10 cm
Tak sie złożyło, że synek niedawno kupił frezarkę CNC i wykonał mi coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=TELxlD3XGRs
Kilka zdjeć:
https://picasaweb.google.com/110670440273555546633/Wypalarka?authkey=Gv1sRgCOae7LCS0KTwOw

Rozmawiałem na czacie z kilkoma kolegami i wyrazili zainteresowanie, wiec jesli ktoś chciałby nabyc coś podobnego, to proszę pisać na adres synka: torter@o2.pl lub dzwonić 727583770
Ja sie na tym niezbyt znam, napiszę tylko, że zamiast liter czy liczb może wygrawerować tez jakiś rysunek, logo itp.
Sprawdziłem - równie dobrze jak drewno można znaczyc poliuterany i styropiany.
Cena wg mnie dość konkurencyjna, bo za komplet z palnikiem mówił, że ok 200 zł. Szczegóły do dogadania mailowo albo telefonicznie.
Ja tylko spełniam prośbę, żebym zamieścił takie ogłoszenie.

Odpowiedz do tematu