Domowy izotonik

Moderator: krzysglo

Karpacki
Stukacz Junior
Stukacz Junior
Kontakt:

Post autor: Karpacki »

Przestańcie uprawiać to lanie wody. I tak wiadomo że wchodzicie tu po to aby umieścić swoją darmową reklamę. Jak wam nie wstyd?

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Post autor: mily_marian »

Karpacki Ty przestań z tym wchodzeniem z tą reklamą. Tu nikt nie reklamuje swoich produktów to tylko twiój wymysł, opamientaj się. To jest forum zeby pomagać nowiciuszum pszvczelarstwa i osobom kture by chciały zapwnic się z drowiem kture daje pszczoła. Bo pasieka to zdrowie dla pszczelaża i jego rodziny i przyjaciół. Pozdrawiam miły_marian

Karpacki
Stukacz Junior
Stukacz Junior
Kontakt:

Post autor: Karpacki »

Kolego Miły_Marianie. Czy naprawdę kolega nie widzi po co logują się ci co mają w nazwie imię i nazwisko??? Proszę zwrócić uwagę, na link który jest na niebiesko pod ich wpisem zawierającym trzy - cztery słowa. Oni mają głęboko gdzieś temat pszczelarstwa, zdrowie jego i jego rodziny. Dla nich najważniejsze jest umieszczenie tego linku i w ten sposób rozpowszechnienie reklamy tego czym się zajmują. I nie są to zajęcia w jakikolwiek sposób związane z pszczelarstwem. Proszę się przyjrzeć tym postom którzy maja ich po jednym, i pod którym z reguły umieszczony jest na niebiesko link reklamowy.
Jeśli tak ma wyglądać aktywność forum, to ja dziękuję. Pozdrawiam.

anula25
Obserwator
Obserwator

Post autor: anula25 »

Po ciężkim wysiłku najlepsza jest woda, o sposobie z miodem nie słyszałam, ale brzmi zachęcająco

stanislawix
Obserwator
Obserwator

Post autor: stanislawix »

Po bieganiu zazwyczaj pije napoje izotoniczne, pomysł z miodem średnio mnie przekonuję

orange
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: orange »

Często piję wodę z cytryną i miodem :)
Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

I to jest błond albo woda z miodem albo woda z cytryna. Bo jak daje do miodu cytryne to jest kwas i kwas nie lubi miodu. To tak jaby ogień i woda nawzajem sie ninawidza i sie nawzajem zwalczają. Ale osobno to woda z miodem daje energie a cytryna daje witamiene C. Pozdrawiam miły_marian

maksiu432
Obserwator
Obserwator

Post autor: maksiu432 »

No ja ostatnio widziałem film na którym piłkarze naszej reprezentacji właśnie robili taki napój, woda+miód+cytryna i polecali to właśnie jako naturalny napój izotoniczny. Myślę że oni bardziej znają się na rzeczy :P
Montaż zamków Warszawa

merilstrip11
Obserwator
Obserwator

Post autor: merilstrip11 »

ja piję codziennie herbatę z miodem i cytryną, od ponad roku nie chorowałam ;)

kubiczek
Obserwator
Obserwator

Post autor: kubiczek »

Uwielbiam herbatę z miodem, wspaniale wzmacnia, szczególnie zielona

Miodowy
Obserwator
Obserwator

Post autor: Miodowy »

Jako dodatek do napoju izotonicznego polecam poeksperymentować również z innymi, zagranicznymi gatunkami miodu https://www.sloikmiodu.pl/miody-swiata . Wiele z nich posiada właściwości których nie znajdziemy pośród rodzimych odmian. Ze swojej strony polecam szczególnie miód pomarańczowy :)

mily_marian
Stukacz Wymiatacz
Stukacz Wymiatacz

Rozmiawiałem z lekarzem co ma pszczelaretwo w jednym palcu. To on powiedział ze najlepszy miód jest od solindnego pszczelarza kiopiony nie najdalej od 50km od swojej miejscowosci. Bo odychamy tymymy pyłkamy co sie znajdują w miodzie i w naszych płucach. I miud zwalcza natychmiast obce bakterjie kture kture są w miodzie bo są znane ale jak kupimy miód z zagranicy to obce pyłki i obce bakterjie i miód nieda nam zdrowia jakie bysmy oczekiwalim. Pozdrawiam miły_marian

ODPOWIEDZ