Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu hemoglobiny

Moderator: krzysglo

Sabard
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu hemoglobiny

Post autor: Sabard »

Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu
hemoglobiny – przy pomocy produktów pszczelich.

Na pewno na forum są koledzy którzy mają problem swojej męskości – szczególnie ci po 50-ce. Tak się stało że kiedyś robiłem usługi kolegom pszczelarzom odymiając pszczoły amitrazą. Niestety długi kontakt z tym środkiem spowodował problemy z męskością. Również kiedyś trafiłem do szpitala z powodu przeziębienia – po wyjściu z szpitala hemoglobina była na poziomie 12. Skorzystałem z receptur dr Jarwisa i wszystko wróciło do normy na 200%!!!

Jako że receptura jest identyczna zawieram te 3 zagadnienia w jednym temacie :

1 / Pyłek Kwiatowy – obnóża pszczele : 1 raz dziennie rozpuścic pyłek kwiatowy/ 2 łyżki stołowe/ w ciepłej wodzie, dodać sok z cytryny, płaską łyżeczkę miodu – najlepiej gryczanego, oraz 15 kropelek propolisu rozpuszczonego w spirytusie./EEP/ Wymieszać to wszystko, postawić na 1 – 3 godz, dolać wody do podwyższenia temp. Do 40st, i wypić w czasie posiłku – nie ma znaczenia jakiego- najlepiej śniadania.
2/ Jajko kurze- z gospodarskiego chowu – NIE Z FERM !!! gotowane, sadzone ale żółtko musi być płynne.- im więcej tym lepiej – ja zjadałem dziennie ich 8 szt.
3/ Ruch – zawsze wskazany przyspiesza metabolizm

PROSTATA- efekty odczuwalne są po 14 dniach, ale po doprowadzeniu do równoawgi produkty pszczele trzeba stosować profilaktycznie 2 x w tygodniu przez 3 miesiące. Trzeba tez pamiętać że prostata musi być często opróżniana/ Potrzebna albo mądra żona, albo usłużna sąsiadka, albo tak jak w tej piosence : ,,pieniążki kto ma to idzie do haremu , a kto pieniążków nie ma to robi to samemu”/

IMPOTENCJA – W czasie kuracji trzeba stymulować swój umysł w tym kirunku : filmiki, Portal 02 lub inne działające na wyobraźnię erotyczną faceta. Kuracja zasadnicza trwa miesiąc i dalej jak w prostacie con 2 razy w tygodniu produkty pszczele, a kurze jajka muszą się znaleźć w jadłospisie na stałe.

HEMOGLOBINA – W moim przypadku czterokrotnie podniosłem poziom hemoglobiny do wartości bliskiej 20!!! Oczywiście to za dużo. Uswiadamiam wszystkim że trzeba to robić pod kontrolą- Po prostu w czasie kuracji raz w tygodniu robić badania morfologiczne. Osoby z wyjałowionymi organizmami słabo dochodzą do wysokich poziomów. Osoby dożywiające się dobrze- szczególnie mlekiem jajkami i produktami pszczelimi przypływ hemoglobiny osiągają dynamicznie- więc uważać
Wszystkie przypadki przerabiałem wielokrotnie na własnym organiźmie i kolegów – jak dotąd są same sukcesy. W większości widać to po uśmiechnietych buziach ich żon- jak padnie ten temat.
UWAGA!!! Produkty pszczele muszą być dobrej – najwyższej jakości. Te z handlu powszechnego – markety i apteki oceniam zdecydowanie negatywnie
Dla wstydliwych podaję e-mail Sabard@wp.pl
Sabard

Zablokowany