Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Inseminowane, czy z wolnego lotu?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2005-01-27, 09:31   Pszczoła augustowska, jaka jest?

Wiesiek W napisał/a:
Wam to dobrze możecie sobie wybierać rasy i linie dowoli, a ja mam pasiekę w strefie ochronnej pszczoły Augustowskiej i pani instruktorka pilnuje abym pszczołom w genach nie mieszł

Wiesiek

Napisz co nieco o tej pszczole. Zachowanie, łagodność, miodność, wygląd. Jak masz znakowane matki? - rodzaj opalitek i cechy szczególene kształt, oznaczneienie itp. W jaki sposób cię kontrolują? Przecież nawet policja może wejść mając uprzednio wydany nakaz, za nielicznymi wyjątkami określonymi prawem. Co masz z tego, że uszczęśliwili cię tymi pszczołami. Jakie poniesiesz konsekwencje, jeżeli nie dostosujesz się do wymogów?

pszczelarz51 
Starszy Stukacz

Wysłany: 2006-10-22, 16:14   

Mam pytanie do avico czy kurs inseminacji matek pszczelich kończyłeś w WOPR Zarzeczewo? pozdrawiam .Pszczelarz 51 :grin:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi