Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Miód w gorącej herbacie.
Autor Wiadomość
SKapiko 
Senior Stukacz

Wysłany: 2016-01-06, 20:32   

panie Czesławie szkoda nerwów strzępić, to forum schodzi na psy o ile nie pojawi się tu jakiś admin i nie zrobi z tym porządku

Karpacki 
Stukacz Junior
Karpacki

Wysłany: 2016-01-07, 00:11   

Szanowny kolego SKapiko. Wiem dobrze że kilka moich wpisów nie rozrusza tego forum. Niemniej kiedy widzę jak jest ono wykorzystywane do zwykłej kryptoreklamy, przemycanej pod wrażeniem jakiejś "twórczej" dyskusji, to mnie coś trafia. I jednym co chcę osiągnąć, to jest pokazanie tym "reklamodawcom" że mają się za cwaniaków, a innych za naiwniaków, którzy nie połapią się w tym co oni robią.
A swoją drogą , to nieraz zastanawiałem się wchodząc na to forum, kiedy ponad tydzień nie ma na nim żadnego nowego wpisu, a statystyka podaje że na forum znajduje się 20-24 użytkowników. Zastanawiałem się, czy oni jeszcze nie nauczyli się na pamięć tych wpisów? A to prawdopodobnie ci reklamodawcy siedzą i myślą , jakie by tu kilka słów napisać, aby nic nie powiedzieć , a umieścić swoją kryptoreklamę?
Pozdrawiam.

SKapiko 
Senior Stukacz

Wysłany: 2016-01-10, 00:27   

Panie Czesławie te reklamy wstawia tylko jeden gościu, i jeśli nie będzie tu moderatora, który zablokuje mu możliwość ciągłej rejestracji za każdym razem pod nickiem, to forum zginie tak jak forum '' Pasieki ''

Odpowiedz do tematu