Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Domowy izotonik
Autor Wiadomość
Karpacki 
Stukacz Junior
Karpacki

Wysłany: 2016-01-14, 23:01   

Przestańcie uprawiać to lanie wody. I tak wiadomo że wchodzicie tu po to aby umieścić swoją darmową reklamę. Jak wam nie wstyd?

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2016-01-14, 23:31   

Karpacki Ty przestań z tym wchodzeniem z tą reklamą. Tu nikt nie reklamuje swoich produktów to tylko twiój wymysł, opamientaj się. To jest forum zeby pomagać nowiciuszum pszvczelarstwa i osobom kture by chciały zapwnic się z drowiem kture daje pszczoła. Bo pasieka to zdrowie dla pszczelaża i jego rodziny i przyjaciół. Pozdrawiam miły_marian

Karpacki 
Stukacz Junior
Karpacki

Wysłany: 2016-01-15, 08:54   

Kolego Miły_Marianie. Czy naprawdę kolega nie widzi po co logują się ci co mają w nazwie imię i nazwisko??? Proszę zwrócić uwagę, na link który jest na niebiesko pod ich wpisem zawierającym trzy - cztery słowa. Oni mają głęboko gdzieś temat pszczelarstwa, zdrowie jego i jego rodziny. Dla nich najważniejsze jest umieszczenie tego linku i w ten sposób rozpowszechnienie reklamy tego czym się zajmują. I nie są to zajęcia w jakikolwiek sposób związane z pszczelarstwem. Proszę się przyjrzeć tym postom którzy maja ich po jednym, i pod którym z reguły umieszczony jest na niebiesko link reklamowy.
Jeśli tak ma wyglądać aktywność forum, to ja dziękuję. Pozdrawiam.

anula25
Obserwator

Wysłany: 2016-07-27, 09:19   

Po ciężkim wysiłku najlepsza jest woda, o sposobie z miodem nie słyszałam, ale brzmi zachęcająco

stanislawix 
Obserwator

Wysłany: 2016-07-30, 09:40   

Po bieganiu zazwyczaj pije napoje izotoniczne, pomysł z miodem średnio mnie przekonuję

orange 
Nieśmiały

Wysłany: 2016-11-03, 22:27   

Często piję wodę z cytryną i miodem :)

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2016-11-04, 08:36   

I to jest błond albo woda z miodem albo woda z cytryna. Bo jak daje do miodu cytryne to jest kwas i kwas nie lubi miodu. To tak jaby ogień i woda nawzajem sie ninawidza i sie nawzajem zwalczają. Ale osobno to woda z miodem daje energie a cytryna daje witamiene C. Pozdrawiam miły_marian

maksiu432
Obserwator

Wysłany: 2016-11-09, 15:23   

No ja ostatnio widziałem film na którym piłkarze naszej reprezentacji właśnie robili taki napój, woda+miód+cytryna i polecali to właśnie jako naturalny napój izotoniczny. Myślę że oni bardziej znają się na rzeczy :P
Montaż zamków Warszawa

merilstrip11 
Obserwator

Wysłany: 2016-11-30, 10:43   

ja piję codziennie herbatę z miodem i cytryną, od ponad roku nie chorowałam ;)

kubiczek
Obserwator

Wysłany: 2016-12-09, 13:11   

Uwielbiam herbatę z miodem, wspaniale wzmacnia, szczególnie zielona

Miodowy 
Obserwator

Wysłany: 2016-12-13, 13:16   

Jako dodatek do napoju izotonicznego polecam poeksperymentować również z innymi, zagranicznymi gatunkami miodu https://www.sloikmiodu.pl/miody-swiata . Wiele z nich posiada właściwości których nie znajdziemy pośród rodzimych odmian. Ze swojej strony polecam szczególnie miód pomarańczowy :)

mily_marian 
Stukacz Wymiatacz

Wysłany: 2016-12-13, 22:36   

Rozmiawiałem z lekarzem co ma pszczelaretwo w jednym palcu. To on powiedział ze najlepszy miód jest od solindnego pszczelarza kiopiony nie najdalej od 50km od swojej miejscowosci. Bo odychamy tymymy pyłkamy co sie znajdują w miodzie i w naszych płucach. I miud zwalcza natychmiast obce bakterjie kture kture są w miodzie bo są znane ale jak kupimy miód z zagranicy to obce pyłki i obce bakterjie i miód nieda nam zdrowia jakie bysmy oczekiwalim. Pozdrawiam miły_marian

Odpowiedz do tematu