Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Redakcja miesięcznika "Pszczelarstwo" gwarantuje, że na forum nie będzie cenzury (z wyjątkami przewidzianymi polskim prawem). Gospodarzami forum są jego uczestnicy i oni sami są zobowiązani do dbałości o netykietę. Forum ma służyć pszczelarzom do wymiany doświadczeń merytorycznych, a nie do zamieszczania niestosownych tekstów w postaci dowcipów, wierszy i relacji z życia rodzinnego, a także ubliżania innym użytkownikom.
Redakcja "Pszczelarstwa"
Miesięcznik PSZCZELARSTWO Strona Główna Miesięcznik PSZCZELARSTWO
Forum dyskusyjne Miesięcznika PSZCZELARSTWO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu hemoglobiny
Autor Wiadomość
Sabard 
Stukacz Junior
Sabard

Wysłany: 2007-10-16, 13:39   Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu hemoglobiny

Leczenie prostaty, impotencji i niskiego poziomu
hemoglobiny – przy pomocy produktów pszczelich.

Na pewno na forum są koledzy którzy mają problem swojej męskości – szczególnie ci po 50-ce. Tak się stało że kiedyś robiłem usługi kolegom pszczelarzom odymiając pszczoły amitrazą. Niestety długi kontakt z tym środkiem spowodował problemy z męskością. Również kiedyś trafiłem do szpitala z powodu przeziębienia – po wyjściu z szpitala hemoglobina była na poziomie 12. Skorzystałem z receptur dr Jarwisa i wszystko wróciło do normy na 200%!!!

Jako że receptura jest identyczna zawieram te 3 zagadnienia w jednym temacie :

1 / Pyłek Kwiatowy – obnóża pszczele : 1 raz dziennie rozpuścic pyłek kwiatowy/ 2 łyżki stołowe/ w ciepłej wodzie, dodać sok z cytryny, płaską łyżeczkę miodu – najlepiej gryczanego, oraz 15 kropelek propolisu rozpuszczonego w spirytusie./EEP/ Wymieszać to wszystko, postawić na 1 – 3 godz, dolać wody do podwyższenia temp. Do 40st, i wypić w czasie posiłku – nie ma znaczenia jakiego- najlepiej śniadania.
2/ Jajko kurze- z gospodarskiego chowu – NIE Z FERM !!! gotowane, sadzone ale żółtko musi być płynne.- im więcej tym lepiej – ja zjadałem dziennie ich 8 szt.
3/ Ruch – zawsze wskazany przyspiesza metabolizm

PROSTATA- efekty odczuwalne są po 14 dniach, ale po doprowadzeniu do równoawgi produkty pszczele trzeba stosować profilaktycznie 2 x w tygodniu przez 3 miesiące. Trzeba tez pamiętać że prostata musi być często opróżniana/ Potrzebna albo mądra żona, albo usłużna sąsiadka, albo tak jak w tej piosence : ,,pieniążki kto ma to idzie do haremu , a kto pieniążków nie ma to robi to samemu”/

IMPOTENCJA – W czasie kuracji trzeba stymulować swój umysł w tym kirunku : filmiki, Portal 02 lub inne działające na wyobraźnię erotyczną faceta. Kuracja zasadnicza trwa miesiąc i dalej jak w prostacie con 2 razy w tygodniu produkty pszczele, a kurze jajka muszą się znaleźć w jadłospisie na stałe.

HEMOGLOBINA – W moim przypadku czterokrotnie podniosłem poziom hemoglobiny do wartości bliskiej 20!!! Oczywiście to za dużo. Uswiadamiam wszystkim że trzeba to robić pod kontrolą- Po prostu w czasie kuracji raz w tygodniu robić badania morfologiczne. Osoby z wyjałowionymi organizmami słabo dochodzą do wysokich poziomów. Osoby dożywiające się dobrze- szczególnie mlekiem jajkami i produktami pszczelimi przypływ hemoglobiny osiągają dynamicznie- więc uważać
Wszystkie przypadki przerabiałem wielokrotnie na własnym organiźmie i kolegów – jak dotąd są same sukcesy. W większości widać to po uśmiechnietych buziach ich żon- jak padnie ten temat.
UWAGA!!! Produkty pszczele muszą być dobrej – najwyższej jakości. Te z handlu powszechnego – markety i apteki oceniam zdecydowanie negatywnie
Dla wstydliwych podaję e-mail Sabard@wp.pl

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi