Firma "Anna" - nie polecam

Moderator: krzysglo

dw56
Obserwator
Obserwator

Firma "Anna" - nie polecam

Post autor: dw56 »

Pragnę wyrazić swoją opinię o firmie "Anna", z którą niestety miałam do czynienia.
W firmie tej złozyłam zamównie na miodarkę elektryczną. Wcześniej mój ujciec ustalił z właścicielem, że miodarka jest, że bedzie w ciągu dwóch tygodni itp.
Jest to gorący ores w pasiece dla mojego ojca. Miodarka była mu niezbędna do pracy.
Niestety po dwóch tygodniach firma "Anna" miodarki nie dostarczyła. W tym czasie moi rodezice kontaktowali się z włascicielem. Najpierw powiedział, że miodarka jest już w drodze, potem już ignorował telefony od moich rodziców.
Zmarnowaliśmy czas i nerwy przez tą firmę.
Miodraka nie dojechała. W końcu zamówiliśmy u innego dostawcy.
Pytam jak mozna tak zwodzić klienta najwięjkszy producencie miodarek o niskiej kulturze traktowania klienta.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Jeżeli zamówienie zostało potwierdzone przez przedstawiciela rzeczonej firmy (forma tradycyjna bądź elektroniczna) to została zawarta umowa z której przyjmujący zamówienie musi się wywiązać, jeśli nie wywiąże się to zamawiający może zażądać zadośćuczynienia (za straty, szkody lub zmniejszony dochód). Jeśli nie było jednak potwierdzenia to powyższy wpis może być potraktowany jako pomówienie i nieść za sobą konsekwencje prawne.

birkut

Post autor: birkut »

no tu ci admin przyznaje racje

glazek7777
Stukacz
Stukacz

Post autor: glazek7777 »

dw56 - powinieneś podziękować za takie załatwienie ponieważ w tym roku zapiszesz sie na miodareczkę i częśc kasy z funduszy unijnych Ci zwrócą. Tak więc firma ta działała w twoim imieniu i na Twoją korzyść. Gorzej będzie z Anną jeśli nie masz mocnych dokumentów Gościu to może kosztować z kodeksu cywilnego dużo więcej niż ta miodarka tzn: czasu w sądach, newów no i oczywiście kasy. :703: :703: :703:
kamyk

TomekMiodek
Stukacz Junior
Stukacz Junior
Kontakt:

Post autor: TomekMiodek »

U mnie było na odwrót, bardzo fajnie wspominam kontakt z ta firma. Zadzwoniłem a miodarka przywieziona była mi na czas, i teraz tak śmigam http://www.youtube.com/watch?v=9Epj5aYxnPE

Polecam tego producenta ANA

ttt3
Obserwator
Obserwator

Post autor: ttt3 »

Oglądałem miodarkę z firmy Anna w sklepie i w porównaniu do Łysonia którą kupiłem to brak porównania jeśli chodzi o jakość wykonania materiały itp

hazard
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: hazard »

Również nie polecam!
Choć sam nie miałem z nią styczności, to słyszałem wiele złego.

Zenm
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Zenm »

Jeżeli nie nie miałeś kontaktu z tą firmą to nie komentuj,bo ja owszem ze sprzętu tej firmy jestem zadowolony,a mam stół do odsklepiania i miodarkę elektryczną 4-plastrową które użytkuję już czwarty rok i są ok. A z zakupem tego sprzętu nie miałem żadnych problemów zamówiłem telefonicznie i zostały mi dostarczone.

Gruby_r
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Gruby_r »

Jeśli mowa o produktach firmy Łysoń to mogę polecić choćby tylko ze względu na jakośc wykonania. Wiem bo widziałem i polecam. Oczywiście zawsze można mieć swoje zdanie ale nie rozumiem podejścia do sprawy typu: "nie widziałem ale słyszałem". Pozdrawiam.

waldek6530
Stukacz
Stukacz

Post autor: waldek6530 »

Ja w ubiegłym sezonie zamówiłem telefonicznie sprzęt z firmy "Anna" i został mi dostarczony-nie narzekałem. W tym roku zamówiłem ponownie czekam dwa miesiące ale obiecano mi, ze po nowym roku to czekam obym się nie zraził jak dostane to napiszę.

dulcis_aurum
Obserwator
Obserwator

Post autor: dulcis_aurum »

Witam
wiosną 2010 telefonicznie zamówiłem u nich kasetówkie, sprzęt dostarczono z miesięcznym opuźnienie z tego powodu otrzymałem transport gratis i rabacik :690:
zadowolony w 100%

Kikss
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Kikss »

Ja zamówiłem 2 tygodnie temu w ich sklepie internetowym miodarke 4 reczno - elektr. w cenie 1900 zł i dzisiaj mi ja dostarczyli do domu za całe 100 zł. Ładnie wyglada ciekawe jak będzie sie sprawowała.
Nie mam porównania do miodarek Łysonia więc sie nie wypowiadam ale ciekawi mnie czy dokonałem dobrego wyboru. Jak ktos mi odpowie to bardzo proszę .
Pozdrawiam.

truten40
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: truten40 »

Ja mam miodarkę od ANNY od dwóch lat i na razie jestem z niej zadowolony - może dlatego że wcześniej miałem starą, ocynkowaną. Inna sprawa, że - tak jak już wcześniej napisano - trochę zdrowia mi napsuli podczas czekania na realizację zamówienia. W zeszłym roku także złozyłem zamówienie na kilka drobych rzeczy - zrezygnowałem po 2 miesiącach czekania i kilku rozmowach telefonicznych.

Kikss
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Kikss »

waldek6530 pisze:Ja w ubiegłym sezonie zamówiłem telefonicznie sprzęt z firmy "Anna" i został mi dostarczony-nie narzekałem. W tym roku zamówiłem ponownie czekam dwa miesiące ale obiecano mi, ze po nowym roku to czekam obym się nie zraził jak dostane to napiszę.
Ciekawe czy juz zrealizowali twoje zamówienie? Tez bym u nich jeszcze cos kupił ale jak mam czekać tak długo to nie wiem czy warto.

waldek6530
Stukacz
Stukacz

Post autor: waldek6530 »

Właśnie jeszcze mi nie zrealizowali. Zamówiłem w listopadzie 10 krat metalowych i obiecali, ze po nowym roku. Dzwoniłem po nowym roku-powiedziano mi, że do 10 lutego na 100 % bp chorował chłopak co składa te kraty. Minął 10 luty krat nie ma - dzwonie mówi mi kobieta, że na pewno dostane bo właśnie jakiś chłopak je dobija ( ciekawe jak i czemu tak długo ). Pytam, czy można sprawdzić czy w ogóle jeszcze maja te moje zamówienie - odpowiedź nie nie można bo nie jestem w pracy ale jak pan zamawiał to na pewno zrealizujemy. No dobrze tylko, żeby nie w lipcu bo już mi nie będą potrzebne - przynajmniej na ten sezon ale na drugi by były :688: :688: :688:
Czeka nadal nie wiem kiedy mi przyślą.

ODPOWIEDZ