Regulamin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator
Posty: 143
Rejestracja: 2004-10-12, 16:09
Lokalizacja: Skierniewice

Regulamin

Post autor: Administrator »

<ol>
<li>Forum jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z pszczelarstwem.
<li>by korzystać z forum należy się zarejestrować. Wymagane jest do tego podanie prawdziwego adresu e-mail na który jest wysyłany link aktywacyjny. Konta nieaktywowane w ciągu 30 dni są usuwane.
<li>Wszyscy użytkownicy forum zobowiązani są do przestrzegania netykiety oraz zasad współżycia społecznego.
<li>Każdy użytkownik odpowiada za treść opublikowanych przez siebie wiadomości. Ani administrator ani właściciel serwisu nie biorą odpowiedzialności za działania użytkowników forum oraz szkody przez nich wyrządzone. Administrator forum dołoży wszelkich starań, aby dostrzeżone nieprawidłowe zachowania użytkowników były blokowane.
<li>Administrator ma prawo edytować lub usuwać wiadomości niezgodne z regulaminem.
<li>Każdy użytkownik może posiadać na forum tylko jedno konto. W przypadku stwierdzenia utworzenia przez tą samą osobę wielu kont zostaną one usunięte (za wyjątkiem pierwszego).
<li>Na żądanie użytkownika administrator forum może usunąć jego konto. Wiadomości napisane przez tego użytkownika nie będą usunięte.
<li>Zabronione jest używanie w wulgaryzmów, słów powszechnie uważanych za obraźliwe, prowadzenia dyskusji nie wnoszących nic do tematu wątku a jedynie prowadzących do kłótni między użytkownikami forum. Zabronione jest również umieszczanie wiadomości oraz ilustracji których treść łamie obowiązujące prawo, nawołujące do nienawiści na tle rasowym, etnicznym lub wyznaniowym, zawierające treści o charakterze obraźliwym, obscenicznym lub pornograficznym oraz umieszczone odnośników do stron internetowych zawierających ww. treści. Punkt ten dotyczy również podpisu użytkownika oraz zdjęcia w profilu.
<li>Użytkownicy forum zobowiązani są do umieszczania wątków w odpowiednich kategoriach oraz do nadawania wątkom tytułów odzwierciedlających ich treść. Umieszczone tego samego wątku w wielu kategoriach jest niedozwolone. Użytkownik przed utworzeniem nowego wątku winien sprawdzić czy podobny temat nie został już poruszony (funkcja szukaj). Przed wysłaniem nowej wiadomości użytkownik powinien sprawdzić jej poprawność pod względem, gramatycznym, interpunkcyjnym a przede wszystkim ortograficznym.
<li>Kategoria ogłoszenia jest przeznaczona dla pszczelarzy, jako miejsce do umieszczania ogłoszeń drobnych (kupię, sprzedam, zamienię, oddam). Ogłoszenia innych podmiotów oraz producentów będą kasowane. Ogłoszenia są automatycznie kasowane po upływie 28 dni od dnia umieszczenia ostatniego wpisu w wątku. W kategorii ogłoszenia nie można prowadzić dyskusji.<br>Aby móc zamieścić ogłoszenie należy mieć dorobek co najmniej 10 postów.
<li>Użytkownicy naruszający regulamin będą karani ostrzeżeniami. Notoryczne naruszanie regulaminu może skutkować usunięciem z forum.
</ol>

Dnia 31.10.2010 zaktualizowano pkt 10 regulaminu.
Dnia 25.11.2010 zaktualizowano pkt 10 regulaminu.

Zablokowany