Poddawnie matki

Moderator: krzysglo

123
Stukacz
Stukacz

Post autor: 123 »

birkut pisze:no cóz z kulturą to ja ide do ludzi a nie do ch....ty
Widzisz człowieczku potrafisz tylko ubliżać ci sami co nazywasz ich ch....tą piszą tu tam i jeszcze na innych forach ubliżasz wszystkim i ty chcesz aby cię poważnie traktowano
módl się o zdrowie gdyż o rozum za późno
Panie administratorze Michale proszę o wykasowanie moich wpisów w tym temacie
Dziękuję

birkut

Post autor: birkut »

Nie chcę Cię Obrazić ale wszyscy co stanęli przeciw Panu Cordowan nie mają krzty racji Odnoszę wielkie wrażenie że są to osoby które lubią burdy i cwaniakowanie dogryzanie innym Wielu z nich zapewne nie lubi Pana Bogdana za stworzenie swego forum które bije na łeb i szyję wszystkie inne wiedzą kulturą ilością wiadomości

znasz to? 123? chodzi o forumowiczów którzy mnie jakby poparli na forum ambrozji po wywaleniu mnie z niej przez admina cordowan , wszystkie moje obecne posty odnosza sie do tego twojego cytatu , panimajesz?

Awatar użytkownika
Cordovan
Stukacz
Stukacz

Post autor: Cordovan »

birkut pisze:123 mam zbyteczną puszkę smaru chcesz? nie bedziesz misiał na sucho wchodzić komuś do d..ywazeliniarzu
birkut widać po twoim słownictwie jaki niski poziom inteligencji reprezentujesz, mojej babuni koza jest mądrzejsza niż ty.

wszyscy co stanęli przeciw Panu Cordowan nie mają krzty racji Odnoszę wielkie wrażenie że są to osoby które lubią burdy i cwaniakowanie dogryzanie innym Wielu z nich zapewne nie lubi Pana Bogdana za stworzenie swego forum które bije na łeb i szyję wszystkie inne wiedzą kulturą ilością wiadomości

Mądre słowa. Bo forum Ambrozji jest jedynym w sieci z taką bazą informacji i długo tak pozostanie bo dzięki takim ludziom jak ty birkut inne fora tracą renomę. Mało tego forum Ambrozji cały czas się rozwija, zmienia, ma coraz więcej nowych użytkowników (normalnych).

birkut powiem ci coś otwarcie:

Powinni ci dziadzio dać wszędzie kopa z każdego forum bo to ty jesteś prostakiem a świadczy o tym twoje słownictwo i wulgaryzmy. Do pięt mi nie dorosłeś z kulturą języka i jak byś miał troszkę honoru zajął byś się swoimi pszczółkami i przestał pisać na forach bo dzięki tobie jak cię admini z for nie wywalą to stracą użytkowników, jak każdemu będziesz takie docinki strzelał. Zastanów się dziadzio czy nie lepiej na emeryturce posiedzieć spokojnie pomiędzy pszczołami niż docinać innym na forach bo jeszcze kiedyś z nerw ci pikawka siądzie i tyle będzie z twojego pyszczenia. :689:

Kończąc temat bo nie zamierzam z tobą więcej dyskutować powiem ci fajne twierdzenie dotyczące ciebie:

Z idiotami się nie dyskutuje

Ich się tylko ignoruje

Cezar
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Cezar »

Włącze się do dyskusji, nie żeby jątrzyć temat dalej , ale po to żeby Wam uzmysłowić ,że z jaką kolwiek kulturą sie mineliście wiele postów temu. Także dlatego że jest 2 na jednego. Możecie zarzucić wiele birkutowi z jego bezpośredniego stylu bycia i pisania na forach , ale nie zostaliście nic mu dłużni w waszych postach pisanych wysoką kulturą języka.
123 napisał ,że birkut nie wyssał jej z mlekiem kozim (kulturka co??)
Cordowan napisał .- Powinni ci DZIADZIO : Zastanów się DZIADZIO -czy napewno nie dorasta Ci do pięt ???? tego to już nie jestem taki pewien.
Za tego dziadzia to powinieneś przeprosić birkuta .Poślij mu na priwie kilka grubszych ,ale dzidzio to on dla ciebie nie jest .

A mozna było napisać do birkuta - skoro tego sobie życzysz kolego to nie będziemy wklejać linków na Amrozji .
123 dodałby -twoja wola birkut i po sprawie .
A tak admin ,który na Ambrozji pilnuje porządku na tym forum zrobił zadymę , z niczego tylko postawił taką emotikonę :701: - czyli zrobię ci nazłość.

Raz napisałem i dalej nie biorę udziału w grze .

łupaszko
Stukacz
Stukacz

Post autor: łupaszko »

e chopy coście tacy podku..eni na się na wzajem birkuty i reszta podać se komputerową dłoń a jak nie to pod plac prezydenta tam jeden stanie za a drugi przeciw przenosinom a i dla pszczelarstwa może coś wywalczycie ino głośno krzyczcie.

birkut

wszyscy co stanęli przeciw Panu Cordowan nie mają krzty racji Odnoszę wielkie wrażenie że są to osoby które lubią burdy i cwaniakowanie dogryzanie innym Wielu z nich zapewne nie lubi Pana Bogdana za stworzenie swego forum które bije na łeb i szyję wszystkie inne wiedzą kulturą ilością wiadomości

Mądre słowa. Bo forum Ambrozji jest jedynym w sieci z taką bazą informacji i długo tak pozostanie bo dzięki takim ludziom jak ty birkut inne fora tracą renomę. Mało tego forum Ambrozji cały czas się rozwija, zmienia, ma coraz więcej nowych użytkowników (normalnych).

zapomniałes policjancie cordovan dodac ze: wpis ten był od nowego forumowicza na ambrozji- 123,-(tam było to napisane) {a cały temat i wszystkie posty do tego tematu usuneliscie z forum , aby ci co nie czytali niczego juz nie poczytali }, który taki własnie ma do nich stosunek ,do chłopaków z ambrozji ,

[ Dodano: 2010-09-25, 21:18 ]
cordowan napisał

Z idiotami się nie dyskutuje

Ich się tylko ignoruje

to są swiete słowa i własnie dlatego przestałem chodzic na forum ambrozji

co wcale nie znaczy ze wszystkich na tamtym forum za idiotów uważam, są pożadni też

Pawełek
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Pawełek »

ja też wtrące swoje parę groszy, birkut jaki jest każdy widzi, ale odkąd przyszedł na ambrozje mowy admin, ( i nie tylko), owszem wprowadził parę pożytecznych zmian, ale wprowadził też wiele zamentu, kiedys mozna było tam poczytać o na prawdę ciekawych rzeczach i wielu nowych się dowiedzieć, a teraz?? tylko wyscigi, kto ile dał cukru i ile leków wpakował w ul, to chyba nie o to chodzi, nowy admin, moderator, mają pszczoły rok, dwa a wypowiadają się jakby mieli nie waiadomo ile sezonów na sobą, z takim podejściem to daleko nie zajedziecie, kiedyś zaglądałem tam codziennie i czasem coś napisałem teraz już żacdziej a i czasem aż pusty śmiech bierze jak się czyta i szkoda cokolwiek odpisywać tam, no i strach bo jak się adminowi nie spodoba??
"bo pszczelarz jest dla pszczół, nie pszczoły dla pszczelarza"

https://plus.google.com/photos/10191835 ... 660/albums

sprzedam odkłady;
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... 4720#24720

ander

Post autor: ander »

Pawełek, ja mam identyczny pogląd to Twojego. Też twierdzę, że takim zachowaniem i reżimem jaki obecnie prezentują nie pojadą długo, większość użytkowników opuści to forum prędzej czy później. Dziwię się, czemu Administrator nie reaguje, powinien już dawno zamknąć temat.

łupaszko
Stukacz
Stukacz

Post autor: łupaszko »

Panowie przecież dostęp do for mają wszyscy a amatora lub bajkopisarza łatwo poznać bo kto ma choć troszeczkę pojęcia na dany temat nie będzie brał na poważnie rad kogos kto wypisuje banialuki i migiem to rozpozna niestety trzeba się liczyć z tym że będą tam prawdziwi pszczelarze z dobrymi radami i kilku udających że coś wiedzą ale tacy też są potrzebni bo pisząc pierdoły też czegoś nauczyć się można-jak np nie postępować.Ja ambrozję lubię bo niestety alternatywy na lepsze forum nie widać,a w dyskursy jakieś szczególne się nie wdaję rad praktycznych staram się unikać(bo znajdują się tacy że zaraz ci dopierniczą swoją pseudo umiejętnościami i zaraz kłótnia-Bociank ze swoją wiedzą zupełnie wystarczy bo ma ją dużą.)A ciapciaków co piszą dla pisania należy lekko brać.

Pawełek
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: Pawełek »

łupaszko, tylko wiesz jak przyjdzie ktoś młody kto z pszczołami dopiero zaczyna przygodę skąd ma wiedzieć która rada jest dobra a która to bajki?? naczytają się początkujący pszczelarze jakie to wszystko proste, jakie to łagodne pszczoły mają wszyscy i ile to ton miodu z 5 uli wszyscy biorą i tak by chcieli u siebie, tylko skąd mają wiedzieć że to bujdy??
"bo pszczelarz jest dla pszczół, nie pszczoły dla pszczelarza"

https://plus.google.com/photos/10191835 ... 660/albums

sprzedam odkłady;
http://www.miesiecznik-pszczelarstwo.pl ... 4720#24720

birkut

i potem otrzymujesz juz na priv pytanie , bo na ogólnym wstyd pytac dlaczego mnie sie tak nie udaje chyba sie nie nadaje i wali pszczołami w kąt , co do corvodana? aby sie nie wnerwiac nie miec poprostu z nim do czynienia przestałem zaglądac na forum ambrozji , widac jemu brakowało mojej osoby wiec z powrotem pszyszedł na to forum i zaczął jątrzyc, pisze "moje wulgaryzmy" , chciałbym wiedziec gdzie one są bo ja sobie nie przypominam, na pasiekę michałów raczej nie zajzy bo tam to nawet od adminów mu się oberwało, po prostu tak jak mu napisałem to PROSTAK, a bogdan pewnie sobie w brode pluje ze go adminem zrobił , ale jak teraz go wywalic , duzo odeszło z ambrozji bardzo duzo - dobrych , pozostali jak napisał alex na michałow bajkopisarze, kolego łupaszko z twoim stwierdzeniem tez sie nie do konca zgodze co do adminów ale niech ci bedzie , jestes zawodowcem wiec wiesz napewno duzo a jak nie to raczej szukaj w prasie czy konfrontuj z innymi wypowiedziami bo mozna sie obudzic z łapami w nocniku, jak to sie popularnie mówi

pozdrawiam, przybyszów z ambrozji

Cezar
Stukacz Junior
Stukacz Junior

Post autor: Cezar »

Mam doczynienie z pszczołami od dzieciństwa . Samodzielnie pasiekę prowadzę już kilkanaście lat.
Na fora pszczelarskie zaglądam kilka lat, co pozwoliło mi poznać ludzi , którzy są godni zaufania w fachu pszczelarskim. Wybrałem właśnie to forum ,żeby się zarejestrować . Wydaje mi się ono takie ogólnopszczelarskie . Inne mają taki charakter kameralny , bardziej lokalny ,są takie uporządkowane , cukierkowe co nie odpowiada to chyba mojemu charakterowi. Lubię luz i pewien dystans w podchodzenia do problemu , a nie sztywne ramy poza które nie wolno wykraczać bo dostajesz po głowie. Zagląda na to forum odpowiednia ilość fachowców od których można pozyskać dobre rady i skorzystać z ich wiedzy praktycznej przy pracy z pszczołami. Panowie robicie dobrą robotę i tak trzymać nie ma co się przejmować małymi sprzeczkami . Admin też jest spoko, mało się włącza bo wie że dym na forum u pszczelarzy to takie odkażanie atmosfery , a dym dla pszczelarza to żadne zagrożenie.. :706:

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator »

Cordovan, jako że Twoja aktywność skupia się głównie na uwagach w stronę birkuta nie widzę dla Ciebie miejsca na tym forum. Ban (7 dni). Następnym razem na stałe.

birkut, każdą myśl można ubrać w różne słowa, Ty swoje uwagi pod adresem innych osób ubierasz w słowa spod budki z piwem. Znowu ban (tydzień), inaczej nie mogę. Może kiedyś poskutkuje.

Jeszcze jeden wpis OT i następne bany będą.

[ Dodano: 2010-09-26, 21:06 ]
123, Tobie też niewiele brakuje do reszty. Warn +1.

januszszunaj1
Stukacz
Stukacz

Post autor: januszszunaj1 »

witam małe pytanko czy o tej porze mogą się wyroić?

mendalinho
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: mendalinho »

januszszunaj1, nie nie mogą. Jeśli wyjda to przyczyna jest inna głód lub choroba.
bzzzzy

ODPOWIEDZ