W JAKIEJ ODLEGŁOŚCI OD BUDYNKU MIESZKALNEGO POSTAWIĆ ULE?

Moderator: krzysglo

birkut

Post autor: birkut »

tak chłopie to nie całkiem, bo forum jest aby rzeczowe tematy podawac i odpowiadac , a wszyscy podobnie jak ja odpowiedzieli na twoje pytanie, a ty dalej drążysz temat ile wody wejdzie do dziurawego wiadra, bezsens

kosma000
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: kosma000 »

birkut pisze:tak chłopie to nie całkiem, bo forum jest aby rzeczowe tematy podawac i odpowiadac , a wszyscy podobnie jak ja odpowiedzieli na twoje pytanie, a ty dalej drążysz temat ile wody wejdzie do dziurawego wiadra, bezsens
Czytaj uważnie wszystkie wypowiedzi. Zresztą miejsce to jest po to żeby pisać o konkretnych, rzeczowych sprawach, a nie zajmować się komentowaniem twoich wypowiedzi.

mendalinho
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: mendalinho »

kosma000,
Zresztą miejsce to jest po to żeby pisać o konkretnych, rzeczowych sprawach, a nie zajmować się komentowaniem twoich wypowiedzi.
Drogi "pszczelarzu" konkretów to masz w tym wątku juz na 2 strony. Czego jeszcze on nas wymagasz. Mamy przyjechać i postawić za Ciebie te ule?Więcej zdecydowania a mniej rozważania.Bo jak bedziesz brał miód tak jak stawiasz ule to Cie zima zastanie :692:
bzzzzy

Awatar użytkownika
minikron
Senior Stukacz
Senior Stukacz

Post autor: minikron »

Drodzy pszczelarze, jeśli uważacie, że pytania są zbyt dociekliwe lub błahe na to, aby na nie odpowiadać - nie odpowiadajcie! Pozwólcie jednak pytać.
"Temu, kto je zna i kocha, lato bez pszczół wyda się smutne i tak niepełne, jak gdyby
nie wydało na świat ptaków, ani kwiatów"

mendalinho
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz

Post autor: mendalinho »

minikron, cierpliwość godna króla.
kosma000, pytaj ile chcesz mam nadzieje ze postawisz ule w najlepszym dla Ciebie miejscu.Pozdrawiam
bzzzzy

Gruby_r
Nieśmiały
Nieśmiały

Post autor: Gruby_r »

Moje doświadczenie pokazuje że za ulami (ok. 15 metrów) dzieciaki mają boisko. Codziennie kilku kopie piłkę i zdaza sie 1-2 użądlenia ROCZNIE. Ważne że przed wylotkami maja spokój.

ODPOWIEDZ