stalowa pszczoła nie istnieje...

Moderator: krzysglo

Awatar użytkownika
Gilian
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Posty: 100
Rejestracja: 2011-10-12, 13:25

stalowa pszczoła nie istnieje...

Post autor: Gilian »

stalowa pszczoła nie isnieje....kumafosowych przybyło tej jesieni


Końcówka wykładu prof. Pohoreckiej w dniu dzisiejszym w St. Woli odnoszący się do nieprawdopodbnej historii wplątania Polskiego Związku Pszczelarskiego w nielegalny proceder dystrybucji ABvarC, leku nielegalnie sprowadzonego z Bułgaii.
Główny pomysłodawca i winowajca całej sytuacji już się z tego nie wyplącze. Smród koło PZP pozostanie. Wszystkiego tego nie byłoby gdyby prezesi lokalnych związków okazli odrobinę rozumu i nie przytakiwali jak barany przez tyle lat Tadeuszowi S. który nie zasługuje dziś na inne miano jak przestępca.

skan ulotki-ostrzeżenia jaką wszyscy uczestnicy forum i przedstawiciele lokalnej prasy i tv otrzymali na rozpoczęciu:
Obrazek
zdarzało się czesto że pszczelarz po pierwszym spojrzeniu na ulotkę brał ją za druk reklamowy i odpowiadał: dziękuję ja już kupiłem ten lek.....

Ile naprawdę sprowadzono tego specyfiku i ile z tego sprzedano....
Podany jest numer, kto ciekawy, proszę dzwonić....

[ Dodano: 2015-09-20, 17:04 ]
Dziś i wczoraj rozmawiałem telefonicznie z innymi uczestnikami spotkania w Stalowej Woli. Nie ma poczucia że stało się coś złego za co PZP musi się wstydzić. Smutne to bardzo, bo lata szkoleń o odpowiedzialnym stosowaniu leków, dziesiątki artykułów w prasie pszczelarskiej nic nie znaczą.

Gandalf
Nieśmiały
Nieśmiały
Posty: 29
Rejestracja: 2011-05-30, 17:51
Lokalizacja: Dolina Amazonki
Kontakt:

Post autor: Gandalf »

Dowody są. Na forum Polanki najwięcej. Czy ktoś już powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa? Czy będzie wywierana jakaś presja na zarząd by się podał do dymisji? Czy będzie jakaś petycja, żeby ich odwołać? Super, wykryliście sprawę, ale teraz trzeba pójść za ciosem i zaproponować jakieś rozwiązanie. Ktoś na Michałowie już pisał, że skoro Sabardowi postawili zarzuty za Rapicid, pszczelarzy z Lublina zamknęli za Klartan to tych można wsadzić do p...a za kumafos w abVARze C ,

daro
Stukacz
Stukacz
Posty: 73
Rejestracja: 2012-12-09, 14:01

Post autor: daro »

Gandalfie wskaż te dowody bo wpisy i zdjęcia Giliana to nie dowody. Jak uważasz inaczej - idź do prokuratury ze zgłoszeniem podejrzenia popełnienia przestępstwa. Pani Pohorecka którą to ,notabene nielegalnie ,sfilmował Gilian nie wymieniła żadnych nazwisk.Skoro jednak Ty wiesz lepiej ciąży na Tobie obowiązek doniesienia do Prokuratury właściwej miejscu czynu o tym fakcie. Trzymamy kciuki i czekamy na wynik wizyty .

Awatar użytkownika
Gilian
Starszy Stukacz
Starszy Stukacz
Posty: 100
Rejestracja: 2011-10-12, 13:25

Post autor: Gilian »

Film powstał za wcześniejszą zgodą dr.Pohoreckiej na jego upublicznienie. Gandalf nigdzie z zawiadomieniem udawać się nie musi. Kto miał być zawiadomiony o przestępstwie - ten powiadomiony został. Myłyny sprawiedliwości mielą powoli. Ciepliwości.

daro
Stukacz
Stukacz
Posty: 73
Rejestracja: 2012-12-09, 14:01

Post autor: daro »

Tak jak u sowich przyjaciół .Fantaści.
P.S. Swoją drogą jak gościowi z nad nilu napisałem czemu umieszczają informacje o lekach w Polsce niedozwolonych to odpisał mi że g. mi do tego (pełnym słowem). Wiec niech schowa do kruchty te chorągwie bo tak jest jak w tym ludowym przysłowiu - przebrał się diabeł w sutannę i ogonem na mszę dzwoni. Choć mogło być podzwonne.

ODPOWIEDZ